A N Hansens Alle 18 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Hellerup - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hellerup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Hellerup kan boligsøgende nu finde to nye lejligheder på markedet. Første mulighed er beliggende på A N Hansens Alle 18, 2. Denne ejerlejlighed er sat til en pris på 14.495.000 kr.

Lejligheden tilbyder 120 kvadratmeter fordelt på 4 rum. Den er beliggende på en grund med et areal på 883 kvadratmeter, hvilket giver rigeligt med udendørs plads.

En anden tiltalende mulighed findes på Callisensvej 18, st. tv. Denne ejerlejlighed er mindre med sine 49 kvadratmeter.

Den koster 3.595.000 kr. og har 2 rum, hvilket gør den perfekt som en mindre bolig. Den tilhørende grund har en størrelse på 2.100 kvadratmeter.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga