Wienerschnitzler af dansk kalv til 59,95 kr. og Frisko multipak is til 25 kr. - se de lokale tilbud

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Hellerup og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Meny og Føtex.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

Meny: Wienerschnitzler af dansk kalv til 59,95 kr.

Meny tilbyder lækre wienerschnitzler af dansk kalv til kun 59,95 kr. for 2 stk. (350 g). Tilbuddet gælder fra fredag den 23. maj til lørdag den 28. juni.

Føtex: Frisko multipak is til kun 25 kr.

Hos Føtex kan du nyde en Frisko multipak is med Magnum eller Solero 3-pak til kun 25 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 30. maj til torsdag den 12. juni.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.